Instrukcja redakcyjna, OŚWIADCZENIA

logo czasopisma SILNE. Aperiodyk społecznyCZYTAJ SILNE – NUMERY

Utwory prosimy przesyłać na adres: silne.aperiodyk@gmail.com

Liczba znaków (ze spacjami): do 9000 (jeśli masz dłuższy tekst, który uważasz, że powinien zostać opublikowany i żadnym sposobem nie da się go skrócić, skontaktuj się z nami). Przyjmiemy też teksty znacznie krótsze, jeśli masz jakiś ciekawy komentarz – napisz do nas.

Przyjmujemy pliki edytowalne za pomocą Word, LibreOffice, OpenOffice jako załączniki do wiadomości mailowej. W kryzysowej sytuacji przyjmiemy tekst również w treści maila.

Jeżeli powołujesz się na wyniki badań, analiz itp. podaj źródło (najlepiej w przypisie – jeśli nie możesz – opisz obok w nawiasie kwadratowym)

Jeżeli zamieszczasz cytaty, podaj źródło (najlepiej w przypisie – jeśli nie możesz dodać przypisu – opisz obok w nawiasie kwadratowym)

W wiadomości mailowej proszę Cię o napisanie, jak Cię podpisać (może być pseudonim) – jeśli chcesz, aby utwór został opublikowany anonimowo napisz to w treści maila).

Grafiki prosimy przesyłać o rozdzielczości co najmniej 300 dpi w formacie PNG lub JPG (odpowiednio do druku)

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie również na stronie aperiodyku na Facebooku: https://www.facebook.com/silne.aperiodyk/

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: silne.aperiodyk@gmail.com, lub przez stronę na Facebooku

Wraz z utworem konieczne jest przesłanie OŚWIADCZENIA, które należy wydrukować, wypełnić zeskanować lub sfotografować i przesłać na adres silne.aperiodyk@gmail.com

OŚWIADCZENIE AUTORKI/AUTORA

Czasopismo będzie udostępniane bezpłatnie, autorki/autorzy nie otrzymują honorariów.

Zapraszamy do współpracy z nami, czekamy na Twój tekst!!!

#czytajsilne #twórzmykolektywnie

CZYTAJ SILNE – NUMERY

O CZASOPIŚMIE

Back to Top