Instrukcja redakcyjna

Liczba znaków (ze spacjami): do 9000 (jeśli masz dłuższy tekst, który uważasz, że powinien zostać opublikowany i żadnym sposobem nie da się go skrócić, skontaktuj się z nami). Przyjmiemy też teksty znacznie krótsze, jeśli masz jakiś ciekawy komentarz – napisz do nas.

Przyjmujemy pliki edytowalne za pomocą Word, LibreOffice, OpenOffice jako załączniki do wiadomości mailowej. W kryzysowej sytuacji przyjmiemy tekst również w treści maila.

Jeżeli powołujesz się na wyniki badań, analiz itp. podaj źródło (najlepiej w przypisie – jeśli nie możesz – opisz obok w nawiasie kwadratowym)

Jeżeli zamieszczasz cytaty, podaj źródło (najlepiej w przypisie – jeśli nie możesz dodać przypisu – opisz obok w nawiasie kwadratowym)

W wiadomości mailowej proszę Cię o podanie swojego imienia i nazwiska, (jeśli nie chcesz, aby zostało opublikowane, napisz również jak Cię podpisać)

Grafiki o rozdzielczości co najmniej 300 dpi w formacie PNG lub JPG (mamy nadzieję, że kiedyś, w dalekiej przyszłości uda nam się nasze czasopismo wydrukować)

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Aperiodyku na Facebooku: https://www.facebook.com/silne.aperiodyk/

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

lub przez stronę na Facebooku

Zapraszamy do współpracy z nami, czekamy na Twój tekst!!!

Czasopismo będzie udostępniane bezpłatnie, autorki/autorzy nie otrzymują honorariów.

#silne
#czytajsilne

CZYTAJ SILNE